O nas

Stadnina Koni “Leśna Wola” znajduje się  oddalonym o zaledwie 15 km od stolicy podkarpacia Głogowie Małopolskim, a właściwie skrywa na jego obrzeżach wśród gęstwin drzew i łąk. Jesteśmy jednym z największych, najnowocześniejszych a według niektórych najpiękniejszych ośrodków jeździeckich w tej części kraju. Aby się o tym przekonać odwiedź nasz ośrodek jeżdziecki!

stadnina koni w leśnej woliNasza oferta to m.in:

Poza nauką jazdy sportowej na koniu, pensjonatem dla koni i organizacją zawodów jeździecki o randze ogólnopolskiej i regionalnej, specjalizujemy się również w przygotowywaniu imprez plenerowych dla firm ( do 3000 osób) na naszym terenie piknikowym. Odpowiednie kameralne położenie pozwala po trudach codzienności odpocząć w naszych pokojach gościnnych, nasycić się smakiem przepysznych potraw serwowanych w naszej restauracji czy też w gronie rodziny lub przyjaciół celebrować ważne momenty korzystając z naszej oferty imprez okolicznościowych. Mamy duże doświadczenie ponieważ regularnie realizujemy imprezy pracownicze dla firm różnych branż m.in: budowlanych, it, produkcyjnych, transportowych, farmaceutycznych, handlowych, szkoleniowych. Organizujemy również mniejsze imprezy wesela, chrzciny, urodziny, przyjęcia rodzine.

Ośrodek Jeździecki "Leśna Wola"

hipoterapia rzeszów obozy jeździeckie stadnina koni leśna wola stajnia sportowa

 

Z uwagi na fakt, że nasz ośrodek jeździecki i stadnina jest jedną z najnowocześniejszych i nawiększych na podkarpaciu odwiedza nas stale wiele osób, szkół i instytucji. Realizowane są wycieczki szkolne do stadniny z całego Podkarpacia, Rzeszowa i okolic Rzeszowa, wycieczki przedszkolne do stadniny koni dla najmłodszych dzieci, wycieczki klasowe dla uczniów. Jeżeli planujecie taką atrakcję dla swojej klasy, dzieci pomyślcie o tym wcześniej i nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. Duże zainteresowanie sprawia, że nasz kalendarz z takimi imprezami dla najmłodszych jest ciasno zapełniony i sugerujemy pomyśleć o tym z wyprzedzeniem. Wycieczki klasowe to miło spędzony czas z wieloma atrakcjami dla dzieci: przejażdżka bryczką, jazda na kucyku, ognisko i pieczenie kiełbasy, zwiedzanie stadniny, fantastyczny czas na świeżym powietrzu dla wszystkich.

Oferujemy również doradztwo i pomoc w zakupie konia sportowego i skokowego oraz doradztwo i pomoc w sprzedaży koni sportowych i skokowych. Posiadamy ogromne doświadczenie, które predysponuje nas do wypowiadania się w tym temacie i doradzaniu Wam jaki koń będzie dla Was najlepszy. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie konia pamiętaj, że kupujesz żywą istotę. Skonsultuj się z nami aby nie popełnć błędu. Odwiedź nas i pozostań z nami realizujc swoją pasję - pasję jazdy konnej. Pomożemy Ci realizować to na co nie miałeś czasu do tej pory odkładając na kiedy indziej.

Stajnia Sportowa i Rekreacyjna

stadnina dla koni stadnina koni leśna wola

 

Odpowiedni Czas, Odpowiednie Miejsce, Odpowiedni Ludzie - Ośrodek Jeździecki "Leśna Wola"

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza