Restauracja w stadninie koni Rzeszów

restauracja leśna wola

Zapraszamy do Restauracji „Leśna Wola” znajdującej się
w centrum jeździeckiego ośrodka sportowego.

Nasza kuchnia cechuje się smacznym i zdrowym jedzeniem, a kameralny i niepowtarzalny klimat pozwala odpocząć od codziennego zgiełku. Dwie sale - restauracyjna oraz myśliwska pozwalają na organizację szkoleń, małych przyjęć i uroczystości rodzinnych oraz  firmowych.

Restauracja z Placem Zabaw dla Dzieci

Jeżeli myślisz o spędzeniu wolnego czasu poza miastem, a nie wiesz gdzie się wybrać zapraszamy do nas! Lepiej trafić nie mogłeś! U nas ogrzejesz się przy ciepłym kominku delektując się rozgrzewającą zimową herbatką, grzanym białym winem z aromatycznym bzem i suszonymi owocami oraz brokatowym grzańcem. Na większy lub mniejszy głód proponujemy pyszne dania z karty a od wtorku do piątku również zestawy obiadowe w atrakcyjnej cenie. W każdy weekend na naszych Gości dużych i małych czeka specjalna niespodzianka. Oczywiście co tydzień inna. Nie zdradzimy jaka. Po prostu przyjdź i sam sprawdź. Zapraszamy.

W okresie letnim proponujemy kawkę na świeżym powietrzu. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy zadaszoną, klimatyczną altankę, a dla najmłodszych piracki statek, czyli nasz hiper fajny plac zabaw. Restauracja z placem zabaw dla dzieci i przyjazna psom czeka na Was :)

 

Restauracja na rodzinny obiad

Godzinny otwarcia restauracji są dostosowywane do sezonu:

Poniedziałek:
nieczynne

Wtorek – Czwartek:
13:00 – 19:00

Piątek:
13:00 – 20:00

Sobota:
11:00 – 20:00

Niedziela:
11:00 – 19:00

Rezerwacje stolików oraz zamówienia tel. 17 873 11 69

 

Przyjęcia / imprezy grillowe

Specjalnie dla Państwa, niezależnie od pory roku, organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: urodziny dla dzieci, komunie, chrzciny, rocznice, spotkania i przyjęcia rodzinne, szkolenia, warsztaty oraz niewielkie firmowe spotkania integracyjne. W sezonie letnim do Państwa dyspozycji oddajemy także duży teren piknikowy, na którym zorganizować możemy imprezy integracyjne i pikniki do 3 000 osób. W celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu.

Przyjęcia rodzinne / Imprezy firmowe: tel. 692 421 961     e-mail: biuro@lesnawola.pl

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza