pomoc w zakupie konia

Pomoc w zakupie konia

Zastanawiasz się nad zakupem konia? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia jakie zdobyliśmy prowadząc naszą stadninę - doświadczenia hodowcy, pasjonata, miłośnika koni, dla którego konie zawsze będą stanowiły szczegolne miejsce w jego życiu.

Na początku sprawdzimy Twój poziom zaawansowania i porozmawiamy o oczekiwaniach względem przyszłego rumaka. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem najlepszym rozwiązaniem będzie wybór konia starszego, doświadczonego o łagodnym temperamencie, od którego będziesz mógł się uczyć skupiając się w pierwszej kolejności na swojej technice.

Doradztwo w zakupie i sprzedaży koni

Daj nam znać jakiego konia potrzebujesz do jazdy sportowej, konia skokowego czy może konia do jazdy rekreacyjnej. Określ swoje upodobania, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy Was do kontaktu. Chętnie poznamy Wasze oczekiwania i doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie! Zapewaniamy Wam naszą pomoc i fachowe doradztwo hodowcy! Dopasujemy konia do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych.

Jeżeli interesuje Was pomoc, doradztwo w zakupie i sprzedaży koni prosimy o kontakt z naszym zawodnikiem Tomaszem Plewą – tel. +48 693 685 630

p.s Jeżeli będziecie zainteresowani wynajęciem boksu w naszej stajni sportowej lub rekreacyjnej jesteśmy do dyspozycji.

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza