Instruktorzy Jazdy Konnej - Stajnia Sportowa "Leśna Wola"

Najlepszy Instruktor Jazdy Konnej dla Ciebie

 

martyna kot  

Martyna Kot - Instruktor Jazdy Konnej

Swoją przygodę z jeździectwem zaczęła w 2012 roku i od tej pory stało się ono jej największą pasją, której poświęca się w stu procentach. Jest szczęśliwą posiadaczką dwóch koni czystej krwi arabskiej. Posiada Brązową Odznakę Jeździecką oraz Srebrną Odznakę Rajdową. Brała udział w zawodach w dyscyplinie, jaką są sportowe rajdy konne do klasy P włącznie oraz skokach przez przeszkody do klasy LL. Jej ulubioną formą spędzania czasu  wolnego są długie, konne wycieczki w teren.

 

Monika Kogut - Instruktor Jazdy Konnej

Ze Stadniną Koni Leśna Wola związana od ponad 7 lat, najpierw opiekowała się końmi jako wolontariuszka a od 3 lat prowadzi lekcje jazdy konnej jako instruktor. Uwielbia wyjazdy w teren, kocha wszystkie zwierzęta i troszczy się o nie jak mało kto. Prowadzi zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych.

 

Tomasz Plewa - Trener Jazdy Konnej

Zawodnik z pierwszą klasą sportowa startujący w zawodach krajowych i międzynarodowych do poziomu Grand Prix. Swoja przygodę ze sportem jeździeckim rozpoczął 12 lat temu pod okiem Karola Komina w stajni sportowej KG a następnie trafił do KJ Leśna Wola gdzie początkowo zajmował się pracą z młodymi końmi. Obecnie Tomek jest czołowym zawodnikiem naszego klubu. Jego podstawowym koniem jest Micento, z którym pracuje od początku doprowadzając go do startów na poziomie Grand Prix. W 2018 wraz z Micento zdobył złoty medal mistrzostw okręgu podkarpackiego w kategorii seniorów. Obecnie trenuje po okiem Tomasza Włodarskiego oraz regularnie bierze udział w klinikach skokowych i ujeżdżenia skokowego z najlepszymi trenerami na świecie jak Sally Amsterdamer czy Rob Eherns. W pracy z końmi jest cierpliwy i potrafi indywidualnie podejść zarówno do każdego konia. Tomek oprócz bycia czynnym zawodnikiem jest podstawowym szkoleniowcem w naszym klubie. W swojej pacy trenerskiej wyszkolił wielu adeptów sportu jeździeckiego, którzy zaczynając od pierwszych startów pokonywali kolejne szczeble jeździeckiej kariery dochodząc nawet do poziomu dużej rundy. Jako trener posiada w swoim dorobku medal mistrzostw okręgu w kategorii juniorów w 2008r. Na treningu zawsze miły, uśmiechnięty, cierpliwy i konsekwentny. Potrafi wszystko rzeczowo wytłumaczyć. Tomek zajmuje się również doradztwem w kupnie i sprzedaży koni, posiada liczne kontakty w kraju i za granicą współpracując m.in. ze stajnia New Ag Stable w Holandii.

 

Joanna Cebulak - Instruktor Sportu Polskiego Związku Jeździeckiego

Posiada pierwszą klasę sportową, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi zajęcia w ramach naszej szkółki sportowej.

tomasz włodarski  

Tomasz Włodarski - Instruktor Jazdy Konnej

Absolwent krakowskiej AWF oraz Wyższej Szkoły Trenerów Sportu w Warszawie.
Trener II klasy jeździectwa, wieloletni zawodnik KKJK i WLKS Krakus Swoszowice.
W latach 2016-2018 trener Młodzieżowej Kadry Narodowej, na co dzień szkolący wielu młodych zawodników, medalistów Mistrzostw Polski, członków KN oraz uczestników ME.

     

 

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza