KIEDY MAM ZAPŁACIĆ ZA OBÓZ?

W przeciągu 7 dni od dokonania rezerwacji wpłać zadatek na nasze konto bankowe. Pozostałą część oraz płatność za usługi dodatkowe wpłacisz na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ ZA OBÓZ?

Aby otrzymać fakturę za obóz należy zgłosić taką potrzebę jeszcze PRZED wpłatą zaliczki. Wtedy wystawiamy fakturę zaliczkową, natomiast później fakturę na resztę otrzymanej kwoty.

O KTÓREJ MAM PRZYWIEŹĆ I ODEBRAĆ DZIECKO?

Aby zapewnić jak najlepszą organizację podczas obozów wakacyjnych, prosimy rodziców i opiekunów o przestrzeganie godzin przyjazdu oraz odbioru dzieci.

PRZYJAZD odbywa się w sobotę od godziny 16:00. Nie zapomnij zabrać wypełnionej KARTY POBYTU.

ODBIÓR DZIECI odbywa się w sobotę o godzinie 14:00. (Ostatni turnus w czwartek o godzinie 14:00)

CO BĘDZIE JADŁO I GDZIE BĘDZIE SPAŁO MOJE DZIECKO?

Dzieci zakwaterowane są w motelu na terenie Stadniny w pokojach 2, 3,4 oraz 7 osobowych. Cisza nocna rozpoczyna się o godzinie 22:30. Jeśli Twoje dziecko przyjeżdża na obóz z koleżanką / siostrą, z którą chce być w pokoju, prosimy poinformuj nas o tym wcześniej. Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu, w Restauracji „Leśna Wola”, która znajduje się na terenie ośrodka. Jadłospis opiera się na tradycyjnej kuchni polskiej. Gotujemy smacznie świeżo i zdrowo. Dzieci maja zapewnione pełne wyżywienie składające się z 3 posiłków – śniadania, obiadu i kolacji. Na życzenie przygotowujemy potrawy wegetariańskie, wegańskie oraz
bezglutenowe.

CO MA ZE SOBĄ ZABRAĆ MOJE DZIECKO NA OBÓZ?

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najpotrzebniejszych rzeczy, która pomoże Ci w sprawnym pakowaniu. Nie zapomnij stroju jeździeckiego lub odzieży sportowej (legginsy, dresy, wygodne
buty z twarda podeszwą).

Warto zabrać kask lub toczek. Jeśli Twoje dziecko go nie posiada, to otrzyma jeden z kasków z naszej darmowej wypożyczalni.

Poniżej mała „ściągawka”:
- KASK JEŹDZIECKI (jeśli nie posiadasz własnego, możesz skorzystać z naszej bezpłatnej
- RĘKAWICZKI
- BRYCZESY (lub inne wygodne spodnie typu legginsy)
- BUTY JEŹDZIECKIE (lub inne wygodne sportowe obuwie)
- SKARPETY JEŹDZIECIE (mogą być również wyższe skarpetki lub podkolanówki)
- BACIK (to też można pożyczyć na miejscu)
- BIELIZNA
- STRÓJ KĄPIELOWY
- WYGODNA ODZIEŻ SPORTOWA
- UBRANIA NA RÓŻNĄ POGODĘ
- KURTKA PRZECIWDESZCZOWA
- BUTY (nieprzemakalne, sportowe np. trampki, sandały)
- RĘCZNIKI
- PRZYBORY KOSMETYCZNE
- KREM Z WYSOKIM FILTREM UV 

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W WOLNYM CZASIE?

Zapewniamy stałą opiekę wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców kolonijnych. Czas wypełniony jest treningami, zajęciami stajennymi i animacjami proponowanymi przez naszych wychowawców. Plan dnia uzależniony jest również od rodzaju turnusu, który wybierzecie. Obozy są zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty.

JAK REAGOWAĆ NA PROBLEMY ZGŁASZANE PRZEZ DZIECKO?

Dziecko borykające się z jakimś problemem w pierwszej kolejności często informuje rodziców. W takiej sytuacji prosimy abyś skontaktował się z opiekunem, instruktorem lub kierownikiem obozu. W dyskretny sposób pomożemy Twojemu dziecku.

CZY WARTO ODWIEDZAĆ DZIECKO PODCZAS OBOZU?

Obozy w naszej stadninie trwają 7 dni. W tym czasie przygotowaliśmy dla uczestników wiele zajęć, a nasz grafik jest napięty. Warto pamiętać, że u młodszych dzieci po spotkaniu z rodzicami wzmaga się tęsknota. Dlatego nie ma konieczności, abyś odwiedzał dziecko.

ILE KIESZONKOWEGO POWINIENEM DAĆ DZIECKU?

Podczas pobytu w Stadninie Koni „Leśna Wola” dziecko ma zapewnione wszystko, czego potrzebuje . Na małe zachcianki wystarczy kwota 100 PLN, za którą może kupić smakołyki w pobliskim sklepie. W przypadku, gdy Twojemu dziecku skończą się pieniądze możesz zadzwonić do kierownika obozu (tel. 692 421 961), który wyposaży Twoje dziecko w ustaloną kwotę. Rozliczenie z dodatkowych usług nastąpi w dniu odebrania dziecka z obozu.

CZY DZIECKO JEST UBEZPIECZONE?

Wypoczynek jest zgłaszany do kuratorium, a uczestnicy obozu są objęci grupowym ubezpieczeniem NNW.

ILE TRWA LEKCJA JAZDY KONNEJ I CZY MOŻNA SAMEMU WYBRAĆ SOBIE
KONIA DO JAZDY?

W przypadku, kiedy Twoje dziecko jeździ już samodzielnie lekcje jazdy konnej trwają 45 minut. Jeśli jest to pierwsza przygoda z końmi w życiu Twojej pociechy lekcje prowadzone są na lonży i trwają 30 minut. Instruktor na miejscu kwalifikuje dzieci do właściwych grup zaawansowania. On też decyduje o codziennym przydziale koni, zaufaj nam – naprawdę staramy się żeby było sprawiedliwie. 

CO Z TELEFONEM KOMÓRKOWYM?

Z uwagi na fakt, że bardzo nam zależy aby na naszych turnusach dzieci spędzały czas aktywnie, na zabawie i rozmowach z innymi uczestnikami, a nie z nosem w smartfonie tablecie czy laptopie, prosimy o pozostawienie telefonu dziecka u opiekuna obozu. Telefony będą rozdawane po kolacji (ok. godz. 19.30) na półtorej godziny. Jeśli chcesz skontaktować się ze swoim dzieckiem o innej porze prosimy o kontakt z opiekunem grupy. Wszystkie numery telefonów, zarówno do instruktorów, opiekuna jak i kierownika zostaną Ci przekazane w dniu rozpoczęcia obozu. Dziecko również w każdej chwili będzie mogło do Ciebie zadzwonić z naszego telefonu.

Jeśli masz dodatkowe pytania, na które nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi, zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza