Zawody jeździeckie Rzeszów

Sezon na otwarte zawody jeździeckie zbliża się coraz większymi krokami. Planując tegoroczne starty warto ująć w swoich kalendarzach wydarzenia organizowane przez naszą stadninę. W tym roku będziemy gospodarzami 6 imprez o charakterze ogólnopolskim i regionalnym.

O profesjonalne ułożenie parkurów zadbają specjaliści w swoim fachu, a konkursy od 60/80 cm do 140 pozwolą na sprawdzenie oraz doskonalenie umiejętności zarówno początkującym jak i zaawansowanym jeźdźcom. Nie zabraknie oczywiście odpowiedniej puli nagród dla uhonorowania najlepszych.

Terminarz zawodów skokowych na 2023

zawody jeździeckie 2022

Wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów konnych w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą jest gwarancją najwyższej jakości oraz zapewnienia komfortowych warunków zarówno dla jeźdźców, jak i koni przebywających w naszym ośrodku jeździeckim w Leśnej Woli.

Odpowiednie zaplecze w postaci placu konkursowego (90m x 65m), rozprężalni (30m x 65m), boksów letnich (130 szt.), utwardzonego parkingu, restauracji oraz motelu pozwala nie tylko na sprawne przeprowadzenie konkursów, ale zapewnia również znakomite warunki pobytu.

Warto pamiętać, że każde zawody to nie tylko konkursy skoków, ale także wydarzenia towarzyszące jak np. Riders Party. W wolnym czasie zawodnicy mogą korzystać z boisk do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej.

Sportowe zawody konne Rzeszów 2023

Każdy, kto chociaż raz miał okazję gościć w naszym ośrodku mógł doświadczyć miłej, przyjaznej i niepowtarzalnej atmosfery, a wszyscy Ci, którzy zawitają do nas po raz pierwszy z pewnością też szybko to odczują.

W sezonie 2023  będziemy organizatorami 5 zawodów regionalnych i 5 ogólnopolskich w skokach przez przeszkody. Inauguracja sezonu w Leśnej Woli nastąpi już 28 kwietnia 2023r. Standardowo przeprowadzimy konkursy o wysokości przeszkód od 80 do 140 cm, które będą świetną okazją do sprawdzenia formy zarówno zawodników jak i koni po mniej intensywnym okresie zimowym.

Pamiętajcie, że wstęp na każde zawody jest dla widzów i sympatyków jeździectwa bezpłatny, a w niedziele jak co roku przygotowujemy atrakcje w postaci darmowych przejażdżek na kucyku.

Zachęcamy do monitorowania naszego fanpage’a na facebooku, gdzie pojawiają się najświeższe informacje, w tym też, o otwarciu panelu zgłoszeń na zawody. 

Zgłoszenia na zawody skokowe tylko i wyłącznie przez stronę www.zawodykonne.com

Nie przeoczcie zapisów – do zobaczenia niebawem!

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza