Zawody Ogólnopolskie i Regionalne oraz zbiórka krwi lipiec 2019

W najbliższy weekend od 5 do 7 lipca na terenie Hipodromu Stadniny Koni "Leśna Wola" odbędą się kolejne Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. Do rywalizacji stanie około 120 zawodniczek i zawodników na ponad 200 koniach, zatem rywalizacja będzie bardzo ciekawa. Tym razem postanowiliśmy uatrakcyjnić zawody specjalnym konkursem DERBY, który odbędzie się w sobotę a w niedzielę tradycyjnie poznamy najlepszych z najlepszych w konkursie Grand Prix.

Zawody w Skokach przez Przeszkody lipiec 2019

Niedziela będzie szczególna również ze względu na bardzo fajną i bardzo ważną akcję, jaką jest zbiórka krwi pod hasłem " Ognisty ratownik - gorąca krew" której inicjatorem jest OSP Hucisko.

Zbiórka krwi i rejestracja dawców szpiku

Oprócz zbiórki krwi odbędzie się również rejestracja potencjalnych dawców szpiku nad którą czuwać będzie fundacja DKMS. Całości towarzyszyć będą atrakcje w postaci prezentacji sprzętu ratownictwa medycznego, strażackiego, policyjnego oraz uzbrojenia 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej a swoje "konie" mechaniczne zaprezentują podkarpaccy motocykliści. Na wszystkie dzieciaki będą czekać dmuchane zjeżdżalnie, kucyki, bryczka, foto-budka oraz inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Przez cały weekend będzie można posilić się i ugasić pragnienie w naszych punktach gastronomiczny zlokalizowanych w wiacie grillowej obok parkuru oraz w stadninowej reatauracji z placem zabaw. Angazując się w całe przedsięwzięcie pragniemy wspólnie z Wami robić dobre i potrzebne rzeczy, które przyniosą korzyści najbardziej potrzebującym. Dlatego powstał pomysł zawodów połączonych ze spotkaniem grillowym w plenerze z Wami.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie wyruszyć na weekend za miasto zapraszamy do naszej stadniny koni! Mamy nadzieję, że koniec pierwszego tygodnia lipca spędzicie wraz z rodzinami i przyjaciółmi wspólnie z nami. Czekamy na Was !

Stadnina Koni "Leśna Wola"