Zawody w Skokach Przez Przeszkody 26-28.07.2019 r.

W miniony weekend na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody. W imprezie wzięło udział ponad 115 zawodników z całej Polski oraz 10 ze Słowacji na 195 koniach.

Widowiskowy konkurs o puchar Developres

Najbardziej widowiskowy niedzielny konkurs Grand Prix o puchar firmy Developres zakończył się zwycięstwem Moniki Grundkowskiej na koniu Dhaha. Drugi był Bartosz Kut na Conlou a trzeci Michał Tyszko na Colinero.

Pierwsze miejsce w Finale Średniej Rundy zdobyła Magda Kamińska dosiadająca konia Dreamy M. Tuż za nią uplasował się Jarosław Koziarowski na Chenet, a trzeci był Paweł Kaliciński na Guus van‘t  Kattenbos.

Finał Małej Rundy zwyciężył Dominik Słodczyk na koniu Rossa, Paweł Kaliciński na Willie był drugi, a trzecie miejsce zajęła Emilia Szojda na Campino Burme. W finale Rundy Młodych Koni 6 – letnich najlepsza okazała się Iwona Feliksiewicz na Cuba Libre. Wśród koni 5-letnich wygrał Jaction Breaker RV którego dosiadała Joanna Pomiankowska, zaś w finale 4-ro latków zwyciężyła Natalia Koziarowska na Kleopatra Progres.

Kolejne zawody w Leśnej Woli już 30 sierpnia, na które już dzisiaj Was bardzo serdecznie zapraszamy.

Stajnia Sportowa i Rekreacyjna "Leśna Wola"

p.s Jeżeli interesuje Was jazda konna w lesie, jazda konna w terenie, sportowa jazda na koniu lub doskonalenie jazdy konnej i umijętności odwiedź nas. Chętnie pomożemy Ci to osiągnąć. Nauka jazdy konnej dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych jest realizowana w naszym ośrodku jeździeckim zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nigdy nie jest na to za późno!