Zawody z Skokach Przez Przeszkody w Leśnej Woli w 2019

Zapraszamy serdecznie na drugie już w tym roku zawody w skokach przez przeszkody w Leśnej Woli. Zawody regionalne i ogólnopolskie z konkursami o wysokości przeszkód od 80 do 140 cm.

Ośrodek jeździecki pod Rzeszowem

Świetne widowisko i gwarantowane emocje dla każdego. Poznasz nasz ośrodek jeździecki pod Rzeszowem, zobaczysz rywalizację zawodników w skokach przez przeszkody, poznasz ciekawych ludzi, będziesz mógł skorzystać z naszej restauracji z placem zabaw dla dzieci, zobaczysz nasze konie i miejsce, którego nie można ominąć.

Zapisy dla zawodników jak zwykle poprzez: https://zawodykonne.com/zawody/lesnawola/26

Wstęp dla kibiców jak zwykle bezpłatny! Czekamy na Was!

Stajnia Sportowa "Leśna Wola"

 

p.s. W trakcie całej imprezy sportowej tj. zawodów w skokach przez przeszkody połączonych z pikniem rodzinnym przewidzieliśmy również atrakcje dla dzieci i dorosłych - jazda na kucyku, przejażdzka bryczką, wycieczka po naszym obiekcie, gry, zabawy i pokazy połączone z dobrym jedzeniem. Dodatkowo będziecie mogli dowiedzieć się znacznie więcej na temat naszego ośrodka jeździeckiego. Nasi instruktorzy jazdy konnej i trenerzy będą do Waszej dyspozycji. Uzyskacie informacje jak wygląda nauka jazdy konnej dla dzieci starszych i najmłodszych, w jakich dniach mozliwa jest jazda konna z instruktorem dla zaawansowanych, jazda galopem w terenie, jazda konna w lesie.