Pierwsze Zawody w Skokach Przez Przeszkody 2019

Właśnie zakończyły się trzydniowe Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody, które od piątku rozgrywały się na hipodromie naszej Stadniny w Leśnej Woli (niedaleko Rzeszowa). W imprezie wzięło udział ponad 80 zawodników na 160 koniach. Dziękujemy Wszystkim za przybycie i wspaniałą, ciepłą atmosferę mimo dzisiejszej, niesprzyjającej pogody. 

Skoki Przez Przeszkody na hipodromie w Leśnej Woli

W trakcie zorganizowanej imprezy nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Poza możliwością uczestniczenia w zorganizowanej imprezie w duchu rywalizacji, konkurencji organizowane były również atrakcje dla dzieci i dorosłych. Atrakcje konne - jazda na kucyku, pokaz koni, możliwość oglądnięcia naszej stadniny (prawie całego obiektu), sprawdzenia warunków w jakich mieszkają konie.

Wszystkim zainteresowanym udzielaliśmy również informacji na temat kolonii jeździeckich, obozów konnych dla dzieci w trakcie których można odbywać naukę jazdy konnej od podstaw. Dla tych, którzy posiadają już umiejętności jeździeckie realizujemy kolonie i obozy doskonalenia jazy konnej jako obozy jeździeckie dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych.

Nową formą usługi wprowadzoną do naszej stajni sportowej są konsultacje z trenerami, którzy specjalizują się w dosiadzie, ujeżdżaniu oraz skokach przez przeszkody. Są to konsultacje trenerskie z których w głównej mierze korzystają zawodnicy i osoby, przymierzające się do starotowania w zawodach regionalnych jak i ogólnopolskich.

Jeżeli poszukujesz stadniny gdzie będzie realizowana nauka jazdy konnej dla najmłodszych oraz dla zaawansoanych lepiej trafić nie mogłeś! Jeżeli Jazda Konna Podkarpcakie - to tylko Stadnina Koni w Leśnej Woli pod Rzeszowem. Profesjonalny obiekt, olbrzymie doświadczenie, najbardziej wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy i najleplsze konie. Z pasji i zamiłowania dla każdego i wszystkiego co robimy.

Stajnia Sportowa i Rekreacyjna "Leśna Wola"