Konsultacje szkoleniowe z trenerem Sally Amsterdamer

W dniach 7-8 marca 2020 r. odbyły się konsultacje szkoleniowe z trenerką Sally Amsterdamer

Trener ujeżdzania z 20 letnim stażem

SALLY AMSTERDAMER jest trenerem ujeżdżenia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej specjalnością jest trening ujeżdżeniowy dla zawodników dyscypliny Skoków przez Przeszkody. Sally jest zwolenniczką spójnego, konsekwentnego treningu koni, opartego na solidnych podstawach, do których zawsze powraca gdy pojawi się jakiś problem na drodze w pracy z koniem. Sally jest również ekspertem w dziedzinie prawidłowego dosiadu. Jej celem jest kompleksowy, prawidłowy rozwój psycho-fizyczny konia, czyniąc go chętnym do współpracy, przepuszczalnym, posłusznym i przyjemnym do jazdy.

Konsultacje Jeździeckie z Trenerem

Przez kilka lat współpracowała z jednym z najlepszych holenderskich trenerów w dyscyplinie Skoków - Henkiem Noorenem, prowadząc z jego zawodnikami i końmi zajęcia ujeżdżeniowe i przygotowując ich do Olimpiady w Hong Kongu w 2008 roku. W swojej karierze szkoleniowca pracowała z wieloma profesjonalnymi zawodnikami z całego Świata. Regularnie prowadzi szkolenia w Wellington na Florydzie, w Finlandii oraz wielu krajach Europy Centralnej. Jest również międzynarodowym sędzią w dyscyplinie ujeżdżenia. Sally pochodzi z Wielkiej Brytanii, od kilku lat mieszka w Maastricht w Holandii.

W treningach wzięło udział 13 zawodników, w tym również reprezentanci           KJ Leśna Wola

Julia Prasoł na Call me 7
Olga Janas na El Nino
Ewa Walas na Adelano
Tomasz Plewa na Micento, Rebeliant i Boniek.

Za zdjęcia z wydarzenia dziękujemy Monice Paśko z Monapphoto, która będzie również obecna na konsultacjach szkoleniowych z Robem Ehrensem, które odbędą się w naszej stadninie w dniach 21-22.03.2020r.

Jazda Konna Podkarpackie - Stadnina Koni Leśna Wola

 

p.s Jeżeli interesują Was konsultacje z trenerem koni, pomoc w ujeżdzaniu, trening koni lub chcecie doskonalić swoje umiejętności jazdy konnej pod okiem najlepszych instruktorów i trenerów zapraszamy do naszego Ośrodka Jazdy Konnej pod Rzeszowem. Prowadzimy również kolonie jeździeckie dla dzeci w okresie wakacji i ferii zimowych w trakcie których realizowana jest nauka jazdy konnej dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansoanych.