weekend w siodleWeekend w siodle

Wśród ofert naszej stadniny przygotowaliśmy dla Państwa – cieszące się coraz większym zaninteresowaniem - pobyty weekendowe.

Propozycja skierowana jest do osób cierpiących na brak czasu, jest inicjatywą dla chętnych pragnących spróbować jazdy konnej, ofertą dla chcących realizować przez cały rok swoją pasję, tak dla wytrawnych jeźdźców jak i osób stawiających pierwsze kroki w jeździectwie, wreszcie, jest to doskonała alternatywa dla chcącej spędzić aktywnie czas rodziny.

Atrakcje Konne w Stadninie

Weekend w siodle dla całej rodziny jest ofertą wszechstronną, dla wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania. Skorzystać z niej mogą zarówno osoby potrafiące jeździć konno. Tym proponujemy terningi na terenie, krytej, pełnowymiartowej, ujeżdżalni, treningi sportowe lub wyjazdy w urokliwy teren. Ale również i osoby zamierzające dopiero rozpocząć przygodę z końmi. Tym proponujemy wprowadzenie w świat koni, stopniowe poznawanie uroków jeździectwa poprzez zaprzyjaźnianie i naukę komunikacji z tymi zwierzętami, jak i pierwsze jazdy na lonży. Wszystkie zajęcia jazdy konnej prowadzą doświadczeni instruktorzy jazdy konnej na wyselekcjonowanych, dobranych pod jeźdźca, spokojnych i zrównoważonych koniach.

POBYT OBEJMUJE

 • nocleg w przytulnym pokoju z łazienką, tv, wi-fi (pobyt rozpoczyna się kolacją o godz. 18, kończy zaś obiadem trzeciego dnia pobytu; (istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu, skorzystania z dodatkowego posiłku)
 • 3 posiłki na dobę – sezonowe menu  (śniadanie od godz. 9.00, obiad 14.00, kolacja 18.00)
 • dwie lekcje jazdy konnej z instruktorem
 • korzystanie z infrastruktury obiektu 
 • plac zabaw dla dzieci 
 • serwis kawowo-herbaciany, woda mineralna
 • opieka gospodarzy i instruktorów
 • bezpłatny parking przy obiekcie
 • zwierzęta mile widziane (+ 50 PLN/opłata jednorazowa) 

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych lekcji jazdy konnej po wcześniejszym ustaleniu.

Możliwość zrealizowania pakietu zarówno w weekend jak i na tygodniu !

 

KOSZT: 600,00 ZŁ

KOSZT OD DZIECKA DO 10 ROKU ŻYCIA: 530,00 ZŁ

(cena obejmuje cały pobyt - 3 dni)

 

"Weekend w siodle" – to niezapomniane przeżycie dla całej rodziny! Ze względu na swoje położenie - w bliskim sąsiedztwie lasu -  Ośrodek w Leśnej Woli oprócz jazdy konnej daje możliwości innych form rekreacji. Okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, terenowemu bieganiu.

Nauka Jazdy Konnej dla Początkujących

Przyjezdnym, zapewniamy zakwaterowanie w naszym motelu, bezpośrednio na terenie stadniny. Do Państwa dyspozycji mamy: 2, 3 lub 4 osobowe pokoje z łazienkami. Niekorzystne warunki atmosferyczne nie stanowią żadnej przeszkody gdyż, nauka jazdy odbywa się wówczas we wspomnianej wyżej, krytej, w pełni wyposażonej, pełnowymiarowej ujeżdżalni. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany. Nasi goście mogą korzystać z przeznaczonego dla nich zaplecza sportowego w postaci 3 boisk do piłki siatkowej i jednego do piłki nożnej. Najmłodsi, z dużego placu zabaw. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja z letnim tarasem.

Dodatkowo, na przyjednych czeka teren piknikowy, mogący przyjąć nawet spore grupy (do 3000 osób!), w razie niepogody 300 osobowy namiot, drewniany klimatyzowany budynek wozowni dla około 200 osób; drewniana altana z paleniskiem grilowym (dla 80 osób); obszerny parking dla autobusów i samochodów osobowych. Choćby tylko z tych względów ośrodek w Leśnej Woli jest idealnym miejscem dla organizacji takich form jak:

 • szkolenia dla firm,
 • eventy,
 • imprezy pracownicze,
 • pikniki,
 • spotkania plenerowe.

Weekend w siodle to propozycja izolacji od miejskiego zgiełku, wyciszenia po intensywnym tygodniu w pracy, czasem spędzonym na łonie natury z bliskimi i w dodatku na końskim grzbiecie! To pomysł na "ładowanie akumulatorów" z wieczorami przy ognisku, grillu z rżeniem koni w tle. Nasza stajnia sportowa "Lesna Wola" czeka na Was!

 

Nasze konie

 

zobacz wszystkie konie

 

Do pobrania

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza