Relacja z pierwszych lipcowych zawodów w skokach przez przeszkody

W miniony weekend na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody.

Relacja z zawodów na hipodromie w Lesnej Woli

Niedzielny konkurs Grand Prix o puchar firmy Developres zakończył się zwycięstwem Jarosława Koziarowkiego na koniu Carintender z WLKS Krakus Swoszowice. Druga była Magdalena Kamińska z KJ Avanti Opole na Brandy a trzeci Mateusz Tyszko na Zirocco Air z Tuszyński KJ Garbówek. 

Pierwsze miejsce w Finale Średniej Rundy zdobył Grzegorz Nowak z KJK Zatoka dosiadający konia Sam.Tuż za nim uplasowała się Magdalena Kamińska na Dreamy M, a trzecia była Joanna Tłuszcz na Figaro.

Finał Małej Rundy zwyciężyła reprezentantka KJK Pod Żubrem Niepołomice Marta Wypiór na Hokey Pokey, drugi był Damian Ostręga na Vitamine DW Z, a trzeci Michał Tyczko na E-Cofertina.

W niedzielę odbyła się również zbiórka krwi pod hasłem "Ognisty ratownik - Gorąca krew" którą po raz kolejny zorganizowała OSP Hucisko i udało się zebrać blisko 40 litrów krwi. Cieszymy się że mogliśmy być współorganizatorem tak szczytnego wydarzenia.

Sezon jeździecki trwa w najlepsze, kolejne zawody już w ostatni weekend lipca. Wszystkich zainteresowanych aktywną formą wypoczynku zapraszamy do naszego ośrodka jeździeckiego. Do Waszej dyspozycji :

  • jazda konna na krytej ujeżdżalni,
  • jazda konna na lonży,
  • jazda konna w lesie,
  • jazda konna w terenie,
  • jazda sportowa na koniu,
  • jazda na kucyku,
  • jada konna galopem.

nauka jazdy konnej jest realizowana w każdym stopniu zaawansowania dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Pomożemy wam odkryć nową pasję i spędzać wspólnieczas na świeżym powietrzu, odpoczywać po dniu ciężkiej pracy, realizować się aktywnie i sportowo. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Z miłości do koni - Ośrodek Jeździecki Leśna Wola"