Organizacja wesel Rzeszów

Potrzebujesz pomocy w organizacji wesela, przyjęcia weselnego w nieco inny sposób? Zorganizujemy je dla Ciebie w Stadninie Koni w Leśnej Woli.

Wesele w okolicach Rzeszowa

Przed Wami najważniejszy moment w Waszym życiu? Pierścionek zaręczynowy jest, data ślubu wybrana więc teraz czas na rezerwację sali weselnej. Marzy Wam się przyjęcie weselne w klimacie rustykalnym lub boho? Trafiliście idealnie.

Stadnina Koni „Leśna Wola” mieści się w Głogowie Małopolskim (ok. 15 km od Rzeszowa) i oferuje Państwu drewnianą salę, która pomieści ok. 100 osób; zaoferuje przepyszne jedzenie, które jest jednym z ważniejszych czynników, wpływających na powodzenie uroczystości oraz profesjonalną obsługę.

Przyjęcia weselne w stylu boho

Ośrodek dysponuje również miejscami noclegowymi dla Pary Młodej oraz gości weselnych. Dodatkową atrakcją przyjęcia weselnego w tak wyjątkowym dniu oraz naszym prezentem dla Państwa Młodych będzie bryczka oraz kucyk/konik do dyspozycji gości weselnych. Z pełnym profesjonalizmem zadbamy o to aby Para Młoda, jak i ich goście poczuli się wyjątkowo, a każda chwila zapadła głęboko w pamięć.

Przyjęcia weselne w stadninie koni

Posiadamy bardzo dobrą bazę i doświadczenie w organizowaniu imprez firmowych, wesel, uroczystości dla wielu osób. Z naszych usług korzystają osoby nie tylko z całego Podkarpacia ale również całej Polski. Jeżeli chcesz porozmawiać lub ustalić szczegóły przyjęcia weselnego, organizacji wesela w Stadninie Koni Leśna Wola zapraszamy do kontaktu.

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 692 421 961
lub wiadomość na adres mailowy biuro@lesnawola.pl