Ogólnopolskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

3-5 lipca zapraszamy na hipodrom do Stadniny Koni w Leśnej Woli na ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody organizowane na hipodromie Stadniny Koni "Leśna Wola" w Głogowie Małopolskim. Przez cały weekend będziemy mieli okazję podziwiać najlepszych jeźdźców z całego kraju. Na starcie zobaczymy ponad 100 zawodników na 180 koniach!

Wysoka pula nagród, widowiskowe konkursy oraz wymagające parkury - to wszystko czego potrzeba, aby zapewnić sportowe emocje na najwyższym poziomie. Tradycyjnie, wstęp na imprezę przez cały weekend jest bezpłatny.

Dodatkowo, w niedzielę 5 lipca, odbędzie się zbiórka krwi w ramach akcji "Ognisty Ratownik Gorąca Krew". Gorąco zachęcamy i apelujemy do wszystkich Państwa o oddanie krwi na kolejnej, już 29. zbiórce krwi. Zbiórka odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Konie i Kucyki w Leśnej Woli

Tradycyjnie w niedzielę, od godziny 11:00, najmłodsi kibice będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejażdżek na kucyku Leonie. Do Waszej dyspozycji pozostają również trenerzy jazdy konnej i instruktorzy! Dla osob zainteresowanych jazdą konną w naszym ośrodku przygotowaliśmy również lekcje jazdy konnej jak natomiast dla zaawansowanych i możliwość skorzystania z pensjonatu dla konia.

Do zobaczenia!

ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody