Obozy jeździeckie dla początkujących

Obozy jeździeckie dla najmłodszych w Stadninie w Leśnej Woli.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a Twoja pociecha, przyklejając na ścianę kolejny plakat z końmi, nieśmiało marzy o wakacjach w siodle? A może masz wątpliwości czy Twoje dziecko już sobie poradzi na obozie jeździeckim? Korzystając z naszej oferty obozów jeździeckich dla najmłodszych możesz spać spokojnie.

Letnie Obozy Jeździeckie dla Dzieci

Małe 12-osobowe grupy, miła i przyjazna atmosfera oraz całodobowa opieka wykwalifikowanego wychowawcy sprawi, że Twoje dziecko poczuje się zaopiekowane i bezboleśnie zniesie rozłąkę z rodzicami na swojej pierwszej w życiu kolonii. Z nami nie ma czasu na nudę!

Obozy jeździeckie dla dzieci (kolonie letnie dla dzieci) mają intensywny program w którym nie ma miejsca na nudę. U nas znajdziesz między innymi zajęcia w stajni, lekcje jazdy konnej oraz urozmaicony program dodatkowy.

Obozy konne dla dzieci

Obóz konne dla dzieci w tym dla początkujących zakończony jest mini sesją zdjęciową oraz pasowaniem na jeźdźca, podczas którego każdy maluch otrzyma pamiątkowy dyplom ukończenia swojego pierwszego obozu jeździeckiego. Istotne wyróżnienie, które sprawi, że zawsze będziesz miło wspominać zdobyte szlify jeździeckie w w naszym ośrodku jazdy konnej niedaleko Rzeszowa.

Stajnia Przyjazna Dzieciom - "Leśna Wola"

p.s Wszystkie kontakty stają się znacznie łatwiejsze gdy nas poznacie :). Dlatego większość naszych wpisów zawiera odnośniki do zakładek; INSTRUKTORZY JAZDY KONNEJ i NASZE KONIE.