obóz konny dla dzieciObóz Konny dla Dzieci

Obóz jeździecki dla dzieci to doskonała okazja, by nauczyć się, bądź udoskonalić technikę jazdy konnej, miło spędzić wolny czas na wakacjach, poznać nowych ludzi, szlifować umiejętności jeździeckie skoro są one priorytetem od najmłodszych lat. Aby wybrać odpowiedni obóz konny dla dzieci warto wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy.

Po pierwsze w momencie gdy wybieramy obóz konny dla dzieci koniecznie musimy zdecydować się na konkretny poziom zaawansowania, który będzie dopasowany do umiejętności dziecka. Wśród ofert jakie mają obozy konne możemy znaleźć oferty dla jeźdźców zaawansowanych, średniozaawansowanych i początkujących. Wybierając konkretny stopień zaawansowania możemy również dopasować do umiejętności jazdy konnej dopasować odpowiednią grupę wiekową. Obozy dla początkujących, praktycznie wyłącznie, gromadzą młodsze dzieci, a te dla bardziej zaawansowanych - nastolatki.

Obozy konne dla początkujących powinny dawać możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zapoznania się ze światem koni. Powinny uczyć nawiązywania kontaktu z tymi pięknymi zwierzętami i dawać solidne podstawy do późniejszego doskonalenia jazdy i pogłębiania dalszej wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.

Jaki obóz jeździecki wybrać?

Stadnina koni "Leśna Wola" znajdująca się w bliskiej odległości od Rzeszowa oferuje obozy konne dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat. W trakcie naszych turnusów dzieci uczą się nie tylko jazdy konnej, ale również opieki nad zwierzętami. Ponadto w trakcie obozu dzieci mają okazję spróbować swoich sił w zajęciach tanecznych czy zapoznać się z eksperymentami naukowymi. Wszystko po to aby urozmaicić zajęcia, odkrywać talenty i potencjał wśród najmłodszych. Jesteśmy zwolennikami czynnych zajęć, ciągłego uczenia się, odkrywania pasji, interesowania nowymi rzeczami, wzbudzania zainteresowań oraz dawania możliwości działania.

Nasz ośrodek to nowoczesny obiekt, który zapewnia świetne warunki do nauki jazdy konnej. Posiadamy zarówno zewnętrzne parkury jak i krytą halę do jazdy konnej. W pobliżu naszej stadniny nieograniczone możliwości szlifowania galopu w terenie. Nie wiesz jaki obóz jeździecki wybrać dla swoje dzieka? Zadzwoń do nas! Postaramy się na podstawie przekazanych informacji dopasować dziecko do wolnego terminu, grupy wiekowej, zainteresowań, umiejętności. Niewielka odległość od Rzeszowa i dobry dojazd do stadniny koni sprawia, że zawsze możecie do nas przyjechać i zobaczyć się z dziećmi. NASI INSTRUKTORZY JAZDY KONNEJ i NASZE KONIE.

Obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży

Posiadamy w ofercie:

  • obozy jeździeckie dla najmłodszych (od 7 roku życia) - dla wszystkich dzieci, które zamierzaja rozpocząć naukę jazdy konnej. W programie nauka samodzielnego siodłania, czyszczenia, jazda konna, przejażdzki bryczką, gry i zabawy oraz zajęcia edukacyjne, spotkania z policją konną, kino plenerowe,
  • obozy jeździeckie dla zaawansowanych (od 10go roku życia) - dla młodzieży, która jeździ konno, samodzielnie galopuje, przygotowanie do nauki skoków przez przeszkody, wyjazdy w teren, psychologia sportu, opanowanie stresu przed zawodami jeżdzieckimi lub przed egzaminem na odznakę. Obóz zakończony mini zawodami ujeżdżeniowymi lub skokowymi z dekoracją i nagrodami. Na turnus mozna przyjechać z własnym koniem.
  • obozy jeździeckie z intensywnym kursem nauki jazdy dla początkujących i średniozaawansowanych (dla dzieci od 9-ciu lat) - 10 godzin jazdy konnej, 3 godziny zajęć teoretycznych, nauka obchodzenia się z przydzielonym koniem na czas trwania obozu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - gwarantujemy, że obóz konny dla dzieci będzie niezapomnianym przeżyciem i świetną zabawą. Zapraszamy do kontaktu!

Stadnina Koni "Lesna Wola" niedaleko Rzeszowa

 

Zainteresowany ofertą
lub masz pytania ?

Skorzystaj z naszego formularza