Konsultacje Jeździeckie z Trenerem S. Amsterdamer

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na treningi skoków przez przeszkody z Sally Amsterdamer w dniach 17-18.03.2019 r.

Konsultacje z trenerem koni skokowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 2 – dniowych konsultacjach na temat treningu koni skokowych, które poprowadzi Sally Amsterdamer w dniach 17-18.03.2019 na terenie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim.

SALLY AMSTERDAMER jest trenerem ujeżdżenia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej specjalnością jest trening ujeżdżeniowy dla zawodników dyscypliny Skoków przez Przeszkody. Sally jest zwolenniczką spójnego, konsekwentnego treningu koni, opartego na solidnych podstawach, do których zawsze powraca gdy pojawi się jakiś problem na drodze w pracy z koniem. Sally jest również ekspertem w dziedzinie prawidłowego dosiadu. Jej celem jest kompleksowy, prawidłowy rozwój psycho-fizyczny konia, czyniąc go chętnym do współpracy, przepuszczalnym, posłusznym i przyjemnym do jazdy.

Trening Ujeżdżeniowy dla Zawodników Skoków przez Przeszkody

Przez kilka lat współpracowała z jednym z najlepszych holenderskich trenerów w dyscyplinie Skoków Przez Przeszkody - Henkiem Noorenem, prowadząc z jego zawodnikami i końmi zajęcia ujeżdżeniowe i przygotowując ich do Olimpiady w Hong Kongu w 2008 roku. W swojej karierze szkoleniowca pracowała z wieloma profesjonalnymi zawodnikami z całego Świata. Regularnie prowadzi szkolenia w Wellington na Florydzie, w Finlandii oraz wielu krajach Europy Centralnej. Jest również międzynarodowym sędzią w dyscyplinie ujeżdżenia. Sally pochodzi z Wielkiej Brytanii, od kilku lat mieszka w Maastricht w Holandii.

Koszt szkolenie to 450 zł od osoby za 2 dniowe szkolenie.
Istnieje możliwość zarezerwowania boksu dla konia ( 50 zł za dzień)
Wolni słuchacze - 50 zł/dzień
Ilość miejsc ograniczona! ( W pierwszej kolejności zapisywani będą chętni na oba dni szkoleniowe)

Zgłoszenia prosimy kierować do Tomasza Plewa na adres tomekplewa1991@gmail.com lub dzwonić na 693 685 630.
Zapisy prowadzimy do 15.03.2019 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc!!!