Jazda konna w terenie

Marzy Ci się jazda galopem na koniu w terenie po lesie i leśnych ścieżkach? Zapraszamy do Stadniny Leśna Wola.

Zastanawiasz się czy jesteś już gotowy na wyjazd koniem w teren? Chciałbyś spróbować nowego doświadczenia i pojeździć konno poza naszym ośrodkiem. Nic trudnego pomożemy zrealizować Wam również i takie marzenia. Doskonałe tereny jeździeckie w pobliżu stadniny, ścieżki leśne, liczne trakty sprawią, że będziesz już zawsze chciał do tego powracać. Takie przygody gwarantuje stajania sportowa i rekreacyjna w "Leśnej Woli" w pobliżu Rzeszowa :).

Sprawdź swoje umiejętności u naszego instruktora jazdy konnej i w drogę! Jeżeli nie jeździsz u nas regularnie, najpierw sprawdzamy poziom Twoich umiejętności jeździeckich, poziom zaawansowania mając na względzie przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.

Jazda na koniu w terenie

Doskonalenie jazdy konnej w lesie

Taka lekcja „sprawdzająca” jest potrzebna również po to, aby dobrać odpowiedniego wierzchowca do Twojego poziomu zaawansowania a także wybrać odpowiednią trasę na bezpieczną jazdę koniem w terenie.

Czasem warto podszkolić swój warsztat jeździecki na placu aby później maksymalnie cieszyć się z szybkiego galopu w terenie i poczuć przysłowiowy wiatr we włosach. Umów się na spotkanie i na jazdę w Leśnej Woli. Posiadamy doskonałe warunki zarówno na terenie całego ośroska jeździeckiego oraz doskonałe tereny jeździeckie w pobliżu naszej stadniny.

Jazda Konna Galopem w Terenie