Jazda Konna na Prezent

Pomysł na dobry prezent zawsze stanowi nie lada wyzwanie. Podaruj jazdę konną bliskiej Ci osobie.

Voucher na jazdę konną

Jazda Konna na Prezent - Podaruj Jazdę Konną Bliskiej Ci Osobie!

Pomysł na dobry prezent zawsze stanowi nie lada wyzwanie. Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i wyjść poza dotychczasową szablonowość i schemat pomyśl o aktywnym wypoczynku i jako czymś nowym!

Już teraz możesz podarować każdej bliskiej Ci osobie BON UPOMINKOWY NA JAZDY KONNE, który wprowadziliśmy do oferty Ośrodka Jeździeckiego "Leśna Wola" koło Rzeszowa. Propozycja skierowana jest zarówno do dzieci jak i osób dorosłych. Bon upominkowy może obejmować zarówno pojedyncze lekcje jazdy konnej jak i cały ich karnet, przy tym sami określacie ile chcecie przeznaczyć na upominek.

Zróżnicowanie opcji wynika z naszych obserwacji. Zdecydowaliśmy się na nie gdyż, w przypadku osób, które nigdy nie jeździły na koniu - a będą pierwszy raz na koniu - powinny się one do tego przekonać.

Bon upominkowy na Jazdę Konną

Jazdy konne na prezent mogą być upominkiem dedykowanym zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych jeźdźców.

W celu wykorzystania Bonu Upominkowego prosimy o wcześniejsze, indywidualne umówienie się na jego realizację pod wskazanym numerem telefonu. Termin wybieracie sami, gdyż od czasu zakupu macie na to 6 miesięcy!

Zamiast po okresie izolacji, siedzieć w domu cieszcie się życiem! Ruszcie się z domu! Namówcie bliskich i znajomych. Aktywna forma wypoczynku z pewnością pomoże Wam szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania. A być może - na co liczymy - jazda konna będzie nowym wyzwaniem i pasją na kolejne lata Waszego życia.

Nasi Instruktorzy Jazdy Konnej oraz Nasze Konie czekają na Was.

Podaruj Jazdę Konną! - Zapytaj o Voucher na Jazdę Konną

 

jazda konna na prezent