JAZDA KONNA DLA DOROSŁYCH

Jesteś osobą dorosłą i masz ochotę spróbować swoich sił w jeździe konnej? Chcesz nauczyć się jazdy konnej ale nigdy nie ma na to czasu?

Nie ma żadnych przeciwwskazań . Ważne są tylko chęci.

Twój wiek nie ma żadnego znaczenia .

Jeżeli boisz się to uwierz, że nie masz czego. Konie rekreacyjne są naprawdę bardzo grzeczne i nie zrobią Ci żadnej krzywdy. Nasi instrukruktorzy jazdy konnej to najlepsi fachowcy. Mają ogromne doświadczenie i poprowadzą Was krok po kroku od podstaw do stopnia zaawansowanego.

Co daje nam jazda konna??

Doskonalenie jazdy konnej

Nauka jazdy konnej dla dorosłych

Jedną z najważniejszych zalet jest poprawa koordynacji ruchowej i zmniejszenie ryzyka chorób serca. Jazda konna ma wpływ na poprawę trawienia i usprawnienie pracy wątroby. Ponadto rozwija wiele grup mięśni, pomaga w utrzymywaniu prostych pleców oraz wypracowaniu silnych nóg. Podczas jazdy konnej wytwarzają się również endorfiny dzięki którym mamy lepsze samopoczucie.

Jedyną granicą w naszej Stadninie jest waga ponieważ nie posiadamy wierzchowców, które dałyby radę udźwignąć na swoim grzbiecie osoby ważącej ponad 95 kg.

Jeżeli po przeczytaniu tego posta pomyślałeś, że jest to dobry pomysł to nie zwlekaj i sięgnij po telefon (604 201 450 lub 692 421 961).

A może akuratnie zacznie się Twoja przygoda z jeździectwem?

Nauka jazdy konnej Stadnina Leśna Wola