Organizacja Dnia Dziecka w Stadninie Koni "Leśna Wola"

Dzień Dziecka w Stadninie

Jeśli nie macie jeszcze planów na 1 czerwca, to wpadnijcie do naszej stadniny. W godzinach od 12 do 15 będzie można skorzystać z przejażdżki bryczką i pojeździć na kucyku, a o dobrą zabawę wszystkich dzieciaków zadba Animatorka Sylwia. Oczywiście przez cały dzień będziecie mogli korzystać z naszej restauracji z tarasem w której jest już nowe, pyszne, letnie menu z pysznymi goframi, lodami, naleśnikami oraz menu dopasowanym dla najmłodszych dzieci.

Chłodne napoje i pyszne jedzenie gwarantowane. Przy okazji poznacie dobre miejsce na spędzenie wolnego czasu z dziećmi, pokazanie im naszego obiektu i naszych możliwości.

Organizacja Dni Dziecka

Będziecie mogli sprawdzić w jaki sposób realizujemy kursy jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych, zapoznacie się z ofertę obozów konnych dla dzieci oraz poznacie program jazdy konnej w zimie - jeżdzieckie obozy zimowe na feriach dla dzieci.

Nasze konie i kucyki czekają na Was. Instruktorzy jazdy konnej chętnie umówią się z wami na zajęcia jazdy konnej na której będziecie mogli doskonalić jazdę konną pod fachowym okiem profesjonalistów (jazda konna od podstaw, nauka anglezowania, jazda konna na lonży, nauka galopu na lonży, jazda w terenie i w lesie).

Stadnina Koni Leśna Wola