Zawody jeździeckie w 2019 r na hipodromie w Leśnej Woli

Od piątku, do niedzielnego popołudnia na Hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola”w Głogowie Małopolskim rozgrywały się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody.

Było to już drugie tego typu wydarzenie, zorganizowane w Głogowie Małopolskim w tym sezonie. Tym razem w zmaganiach wzięło udział 70 zawodników na 100 koniach.

Najbardziej widowiskowy niedzielny konkurs Grand Prix o puchar firmy Developres zakończył się zwycięstwem Krzysztofa Leśniaka na koniu Stakkatol 7 z WLKS Krakus Swoszowice. Podium uzupełnił kolega klubowy Krzyśka - Jarosław Koziarowski na Fred - Flinstone oraz Sławomir Uchwat na Q7 z JKS Pogórze.

 

Zawody w Skokach przez Przeszkody

Ogólnopolskie i Regionalne Zawody na Hipodromie w Leśnej Woli

 

Pierwsze miejsce w Finale Średniej Rundy zdobył Grzegorz Nowak z KJK Zatoka dosiadający konia Sam. Tuż za nim uplasował się reprezentant gospodarzy Michał Kaźmierczak na Coronado Blue NF, trzecia była Maria Suwalska na Ferro z WLKS Krakus Swoszowice.

Finał Małej Rundy zwyciężył Krzysztof Leśniak na Capital Bej, drugi był Zbigniew Kostrzewski na Cathaleya Hippica reprezentujący Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty a trzecia Aniela Kilian na A’contendra AZ z WLKS Krakus.

Sezon jeździecki trwa dalej, a my po krótkiej przerwie widzimy się już 5 lipca i zapraszamy na kolejne Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. Pogoda zamówiona, piknik rodzinny w trakcie przygotowań, restauracja z tarasem i placem zabaw dla dzieci gotowa do działania w oczekiwaniu na Was.

 

Stajnia Sportowa "Leśna Wola"