facebook

Zawody

   Za niecały miesiąc tj. w ostatni weekend kwietnia (28 - 30.04) rozegramy Regionalne i Ogólnopolskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody z konkursami dla Młodych Koni (el. MPMK) będące jednocześnie pierwszą kwalifikacją Leśna Wola Cup 2017. Cztery tygodnie później (26 -28.05) spotkamy się na hipodromie “Leśna Wola” by rywalizować w kolejnych zawodach tej samej rangi  - ZO B*, EL. MPMK, II Kwalifikacja LWC 2017, ZR B.

    W ostatni weekend lipca (28-30.07) prócz Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodów w Skokach rozegramy jako jedyni na podkarpaciu Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu. Zaledwie tydzień później bo  już początkiem sierpnia (4 – 6.08) zorganizujemy kolejne zawody łączące dyscypliny A i B. Zwycięzców tegorocznego rankingu LWC 2017 poznamy właśnie podczas tego wakacyjnego wydarzenia. Jesteśmy pewni, że emocji nie zabraknie  do ostatniego konkursu. Jeździeckie zmagania zakończymy na początku września (1-3.09.)  rozgrywając Regionalne i Ogólnopolskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody będące jedną z eliminacji Polskiej Ligi Jeździeckiej.

    Jak co roku zapewniamy komfortowe warunki dla zawodników i koni, duży i dobrze przygotowany plac konkursowy, pełne zaplecze gastronomiczne i co najważniejsze niepowtarzalną i rodzinną atmosferę. Pamiętajcie o wpisaniu terminów naszych wydarzeń do kalendarzy, tak by na pewno nie przegapić żadnego z nich!

 

Zespół Organizacyjny KJ "Leśna Wola"

 

                            zawody regionalne                            

 

 

Zawody 2017!