facebook

Oferta Klubu

 

OFERTA:

 

Jazda konna to sport dla wszystkich: młodszych, starszych, dla kobiet i mężczyzn. Można być doskonałym jeźdźcem w wieku 60 lat, kobiety mogą tu rywalizować z mężczyznami, dzieci z dorosłymi. Wszyscy mają równe szanse, ważne jest nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim, motywacja, konsekwencja i wytrwałość.

Regularne jazdy mogą rozpocząć już dzieci w wieku 6 lat. To doskonałe ćwiczenie dla mięśni kręgosłupa i nóg. To także lekcja charakteru - dzieci uczą się odpowiedzialności, bo przecież do obowiązków jeźdźca oprócz jazdy należy również czyszczenie i siodłanie konia. Jazda konna to sport, który nie tylko korzystnie wpływa na sylwetkę, kondycję i zdrowie, ale przede wszystkim na samopoczucie.

Naukę jazdy konnej można rozpocząć na obozach jeździeckich, które organizujemy zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. W naszej ofercie są także kursy jazdy konnej dla początkujących oraz indywidualne treningi sportowe dla zaawansowanych. Bardziej doświadczeni adepci sztuki jeździeckiej mogą skorzystać również z jazdy w terenie po sąsiadującym z ośrodkiem malowniczym lesie, zaś najmłodszych zapraszamy na przejażdżki na kucykach Leonie, Fraglesie i Gwizdku.

 

CENNIK  USŁUG:

 

Lekcja jazdy konnej dla początkujących 30 min. – 50,00 zł

 

Lekcja jazdy konnej 45 min. – 50,00 zł

 

Indywidualna lekcja jazdy konnej - 70,00 zł

 

Karnet jazdy konnej dla początkujących - 10 jazd (ważny 3 m-ce od daty zakupu) - 350,00 zł


Karnet jazdy konnej dla średniozaawansowanych - 10 jazd (ważny 2 m-ce od daty zakupu) - 450,00 zł 


Jazda w terenie (1,5 godz.) - 90,00 zł

 

Kontakt:


Instruktorzy jazdy konnej szkółki rekreacyjnej:

 

Anna Długosz - 604 201 450

 

Instruktor szkółki sportowej:

 

TomaszPlewa - 693 685 630