facebook

Kolejne udane zawody za nami!

Właśnie zakończyły się trzydniowe Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody, które od piątku rozgrywały się na hipodromie naszej Stadniny. W imprezie wzięło udział ponad 60 zawodnikach z całej Polski na ponad 130 koniach.

W niedzielnych finałowych rozgrywkach zwyciężali: w finale Rundy Młodych Koni 5-letnich – Sławomir Szlachta z Klubu Jeździeckiego Just Riding na Granna Lazar, a w Finale Małej Rundy reprezentant Słowacji Peter Mackovjak na klaczy Esperanza.

 

Finał Średniej Rundy należał do reprezentanta gospodarzy Michała Kaźmierczaka z Klubu Jeździeckiego Leśna Wola, który pokonał najszybciej sześciokonną rozgrywkę na ogierze Wilander.

 

  W najtrudniejszym konkursie Grand Prix, po bezbłędnym przejeździe w podstawowym przebiegu, do rozgrywki zakwalifikowały się cztery pary.  Zwyciężył reprezentant Klubu Jeździeckiego Zbrosławice Dominik Słodczyk na koniu Seaquest. Drugi był Michał Kaźmierczak z KJ Leśna Wola na Cisall FS a trzeci Jarosław Koziarowski na Chenet z WLKS Krakus Swoszowice.

Finał cyklu Leśna Wola Cup 2017 odbędzie się w ostatni weekend lipca.

 

Zapraszamy!

Pliki do pobrania: Dominik Slodczyk GP.